~Human Alchemy~ - Emerging Feminine Way

Praca terapeutyczna z obecnoscią poprzez ciało

Living natureJest to zintegrowane podejście łączace psychotrapię i prace z ciałem z perspektywy obecnosci.
Uwalnia emocje i traume przechowywane w ciele, sięgając aż do okresu niemowlęctwa.
 
Ta praca:
-Łączy Cie ze zródłem wewnetrznego wsparcia
-Przywraca energię życiową
-Uwalnia od traumy
-Uspokaja system nerwowy
-Budzi obecność.

Warsztaty:
"Przebudzenie kobiet"
 
Teraz jest czas na przebudzenie kobiet. Kobiece przebudzenie jest specyficzne... to otwarcie się na intymne spotkanie z każdym naszym doświadczeniem, niewinna ciekawość, która pragnie zasmakować wszystkiego co ludzkie.
To łączenie mocy z wrażliwością i otwarcie sie na wszystkie nasze „twarze“: piekne, intensywne, łagodne i dzikie.
Co w sobie tłumimy? Co jest naszym darem? Jak pozwolić życiu przepływać przez nasze ciało i mieć wpływ na nasz świat?
 
Pracujemy z obecnością i ciałem. Robimy ćwiczenia wewnętrznego wglądu, dzielimy się w parach i kręgu. Sięgamy po ruch, dotyk i spontaniczną ekspresję. Wracamy do wsparcia naszego łona, ziemi i siebie nawzajem.
 
"Ty jesteś Darem!"- świadoma ekspresja i twórczość jako droga do przebudzenia i spełnienia (dla kobiet i mężczyzn)
 
W tej chwili, jak życie chce się wyrazić poprzez Ciebie?
Sięgniemy po zabawę, ćwiczenia dramy i ekspresji, by wyzwolić naszą kreatywność i radość zycia, w kontekście przebudzenia do naszej prawdziwej natury.
Wszyscy pragniemy podzielic sie naszym “swiatlem” i możemy sobie w tym nawzajem pomóc, poprzez dar naszej wolnej uwagi.
 
"Taniec chwili obecnej "
 
Przez lekko prowadzony ruch i taniec wejdziemy w głęboki kontakt ze sobą, naszym ciałem, sercem i duchem, Z tego miejsca wyjdziemy na spotkanie światu. Ta praktyka to połączenie wolnej, swobodnej ekspresji i medytacji somatycznej, z elementami podróży szamańskiej.
To wspaniały sposób by osiaść w głębi siebie.

Sesje Indiwidualne :
"Twój Dar dla świata"
"Terapia Somatyczna"-uwalnianie psychologicznych blokad w ciele
"Wolna Kobieta/Wolny Meżczyzna" - ucieleśnianie Twojego pierwiastka

"Twoj dar dla swiata- kobieca kreatywnosc z perspektywy przebdzenia."
 
Nasza kobieca moc, ktora dostalysmy od natury to moc tworzenia. W zachodnim spoleczenstwie zostalysmy nauczone, by tworzyc i pracowac glownie a meski sposob. Czesto przemy do przodu, porzucajac nasza wrazliwosc, naturalny rytm i przyjemnosc. Jestesmy skupione na celu, ktory po chwilowym osiagnieciu, jak marchewka na patyku, zaraz sie oddala.
Kobieca ścieżka to otwarcie się na intymne spotkanie z każdym naszym doświadczeniem, to niewinna ciekawość serca, która pragnie zasmakować wszystkiego co ludzkie. To łączenie mocy z wrażliwością i koniec podziałów, porzez obecność w ciele.
 
Nam kobietom trudniej jest wyjsc z naszym darem do swiata, gdyz dominujaca kultura ceni bardziej meskie wartosci, ktore so potrzebne i wspaniale, ale nie wystarczjace. W naszych rekach lezy wniesienie kobiecych wartosci i jakosci z powrotem do pracy i zycia.
Przez przywracanie ich do życia w nas, kreujemy nowy, zbalansowany świat. W tym momencie w rozwoju naszej planety nasze dary sa potrzebne bardziej niż kiedykolwiek.
Zaczynamy od rozpoznania ich w nas samych i wspieraniu sie nawzajem.
Ten warsztat będzie jak „warunki cieplarnialne”, gdzie będziemy probowac i stawiac pierwsze kroki w dawaniu naszych darow. W bezpiecznych warunkach będziemy poznawać nasze sily i slabosci.
Zwiedzimy caly „krajobraz” dawania naszych darow, zaczynając od głębokiego wejścia w siebie. Na to poswiecimy pierwsza polowe warsztatu, pracjujac ze swiadomoscia ciala, medytacja, wewnetrzym wglądem i ukladem nerwowym. Spotykajac wszystko co jest na drodze naszego poczucia calosci i pełni, już teraz, bez zmiany. Kiedy napelnimy się poczuciem bycia wystarczajaca, wtedy zadamy sobie pytanie „co moje serce chce wyrazić i wnieść do swiata”, nie z wysiłkiem, ale poprzez naturalny przeplyw zycia przez nas.
W drugiej polowie warsztatu będzie okazja na wypróbowanie Twojego daru w grupie, zarówno w mały jak i w duży sposób – jak zechcesz. Bezdzie to tez możliwość otrzymanaia wsparcia, kiedy wychyla glowe wewnętrzne „diabelki”, które mogą być obezwladniajace w codziennym zyciu.
 *************************************************************************
Agata spedzila dwie dekady , czyli pol swojego zycia w Wielkiej Brytanii. Trafila tam do alternatywnego Emerson College i od tamtej pory szla sciezka rozwoju, samopoznania i odkrywania zycia. Wiodla ona przez trening teatralny, play therapy, kinezjologie i psychoterapie somatyczna. Jednak największym darem i wpływem na jej zycie była i jest praca z ucielesninym przebudzeniem „Movement of Being”, w która jest gleboko zaangazowana od 14 lat. Ta praca, jak również psychoterapia somatyczna uwolnila ja od ciezaru traumy fizycznej i psychicznej i stala się gruntem jej tworczosci.
Agata brala udział w 5-lenich  grupach „Giving your Gift” prowadzonych przez jej nauczycielke Fanny Behrens i teraz pomaga innym wnieść ich dary do swiata.
Mieszka w pięknej okolicy Devon gdzie jest czescia swiadomej spolecznosci. Oferuje tam warsztay od 10-u lat i terpaie somatychna od 4 lat. Specjalizuje sie w pracy z kobietami, poprzez ciało i uwalnianiu od traumy.
Pisze artykuły do magazynu budzących się kobiet "She Who Knows- Magazine for Awakening Women". Jest tworczynia “Presence Theatre”. Prowadzi grupy, gdzie uzywa teatru, jako narzedzia wewnetrznej przemiany. Napisala i wystawila trzy przedstawienia autobiograficzne, robi wystepy komediowe i opowiada historie.
Prowadzi regularny taniec “Live Connection” z muzyka na zywo.
Jej kreatywnosc do tej pory nie poznala granic, jak rowniz jej wdziecznosc za zycie.

Website Builder provided by  Vistaprint